Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janów Podlaski: Stadion za blisko kościoła?

Utworzony przez przyjezdny, 20 lutego 2012 r. o 12:24
trza dla pana jacka zrobic bal na koniec
już się bal rozpoczął, cieszmy się i weselmy się!
 Cieszcie się cieszcie. Wpadliscie z deszczu pod rynne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak pan taki mondry to czemu pan przegral !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie skomentuję, bo ludzi szanuję... dla mnie te wybory to wielka wygrana!!! zapewniam ;)
 Ale z ciebie gość.  Dobrze ktoś pana podsumowal na fb o wsi. Człowiek ze wsi wyjdzie Ale wies z człowieka nigdy. I tak się wypowiada urzędnik? Skończ już pisać te dyrdymaly na tym fb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olixie  z pulinowa do domu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Fila pokazuje klasę, nie wiem czy to normalne zachowanie czy procenty po wygranej zrobiły swoje ale wstyd Panie, wstyd  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może teraz Pan skomentuje swoje zachowanie? Czyta pan wszystko więc czekamy. Stanowisko może i zdobyte Ale szacunku tak się nie wypracuje. Internet nie zapomina mimo iż usunal Pan swój jeden post
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co komentować, na zduszki trzeba było nie debatowac  i macie halloweeny , czego łzy rozlewać , było nie robić po trupach do celu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie, pokazal Pan "klase". Glosowalem na chwedczuka Ale to co pokazał ten gościu to jest dopiero muł. Gratulacje inteligencji. Pół Janowa się przekonało kim pan jest panie F.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • A ten łysy to gdzie wlosy ma co wygral wyrwał przez kampanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • A ten łysy to gdzie wlosy ma co wygral wyrwał przez kampanie
 u fryzjera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE PIS PRZEGRAL I DOBRZE W BIALEJ TEZ HA HA HA OPAJ DANA TRA TA TA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy sesja i ustalenie podatku 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogonic pis ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM ZALAMANY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie nie ma żadnego załamania. Mam bardziej szlachetną misję do spełnienia. Tarzać się w janowskim bagnie nie mam zamiaru. Nie należę do tych, co lubią brudną robotę. Grzęźnijcie więc w tym bagnie... bo uwielbiacie grzęznąć. Tylko mądrych ludzi mi żal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie konirc arogancji i chamstwa w Janowie. Czuje wielka ulge. Pan Chwedczuk i Fila sa w porzadku. 70% wyborcow ich popiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie nie ma żadnego załamania. Mam bardziej szlachetną misję do spełnienia. Tarzać się w janowskim bagnie nie mam zamiaru. Nie należę do tych, co lubią brudną robotę. Grzęźnijcie więc w tym bagnie... bo uwielbiacie grzęznąć. Tylko mądrych ludzi mi żal!
 pujdą za tobą myślacy , nareszcie może wyschnie bagno 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Pana Chwedczuka.Jednak w Janowie wybrali doświadczenie zamiast młodzięczej fantazji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W radzie gminy jest najwięcej przedstawicieli PiS.Jak można na nich głosować? Stadnine dojechali i jest na minusie to jeszcze chcecie żeby w Gminie było to samo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Pana Chwedczuka.Jednak w Janowie wybrali doświadczenie zamiast młodzięczej fantazji.
 No na pewno mlodzięczej :D (brawo brawo) ✌
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W radzie gminy jest najwięcej przedstawicieli PiS.Jak można na nich głosować? Stadnine dojechali i jest na minusie to jeszcze chcecie żeby w Gminie było to samo?
 Już za późno. Wybory.za 5 lat. Wcześniej trzeba było o tym pomyśleć 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...